Upchatý kanál na Pribinovej

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Zaslal: Peter Oravec, 25. júna 2018

Na Pribinovej ulici pod zjazdom zo Starého mosta je upchatý kanál. Prosím o vyčistenie.

05. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
26. september 2018

Peter Oravec

Bez zmeny. Podnet je stále aktuálny.
Prosím o preposlanie aktualizácie podnetu samospráve.
22. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vo veci Vášho podnetu Vás informujeme, že čistenie všetkých vpustov na ulici Pribinova bolo objednané. K vyčisteniu by malo dôjsť na jeseň 2018.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania