Dlhodobo odstavené autá bez platnej EK a TK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

Vyriešený
meno
Martin 26. júna 2018

Dobrý deň,

dovoľujem si Vás upozorniť na dlhodobo ( doba presahujúca jeden kalendárny rok), odstavené, opustené vozidlá na parkovisku Bošániho, prvé parkovisko od VÚB banky, bez platnej EK a TK.

28. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Predmetné vozidlo nie je možné odstrániť z dôvodov uvedených v § 67 ods. 1 písm. a) zákona o odpadoch. O neplatnosti TK predmetného vozidla informujeme príslušný okresný úrad, odbor dopravy a pozemných komunikácií, ktorý nariadi držiteľovi vozidla vykonať povinnú technickú kontrolu vozidla.


Rastislav Bagar, prednosta MÚ Dúbravka
30. august 2018

Lukáš Bartošovič

Dobry den, toto vozidlo tam stale je a dovolim si tvrdit, ze EK/TK tak lahko neziska. Pozrite prilozene fotografie, vyzera to tak, ze Renault sa zacina rozpadat. Pockame na vytecene oleje a ci ho odtiahneme?
08. november 2018

Lukáš Bartošovič

PK-380BO, Renault Mégane (1997), VF1JA0G0515959107, EK/TK 03.01.2018, PZP ČSOB 12.08.2015 - 11.09.2018, zatial stale v evidencii vozidiel, preverovane Okresnym uradom
25. august 2019

Lukáš Bartošovič

vozidlo bolo odstranene, podnet je VYRIEŠENÝ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania