Neodtekajúca voda z električkovej trate

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Neriešený
meno
Martin U 27. júna 2018

Pri zastávke Hybešova smerom do mesta neodteká zrážková voda do odtoku medzi kolajnicami a zatápať trať. O pár metrov ďalej do mesta je další odtok, tento však voda obchádza lebo jeho mriežka vytŕča na úroveň asfaltu. Bolo by potrebné odtoky prečistiť, na tomto mieste nie je uličná kanalizácia a voda môže odtiecť len tadiaľto. V súčasnosti sa tu tvorí veľká mláka cez ktorú musia spomaľovať aj električky.

29. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme.

Podnet posielame na Dopravný podnik a žiadame o riešenie.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
30. august 2018

Martin U

Tento hlinený zahon v odtokovom kanáli je pravá príčina neodtekania vody. Načase aby ho DPB prečistil.
13. september 2018

Martin U

Zatiaľ žiadna zmena či reakcia do strany DPB.
15. február 2019

Martin U

Žiadna zmena. Tento odtok v koľajniciach je stále zanesený.
18. marec 2019

Martin U

Stále bez reakcie DPB. Treba ich urgovať.
14. apríl 2019

Martin U

Nič sa nedeje. DPB sa absolútne nestará o svoj majetok. A potom sa divila že sa im trate rozpadajú.
18. máj 2019

Martin U

Bez stanoviska DPB.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.