Rozrastený strom - Hraničná 5

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Ružinov - Prievoz 28. júna 2018

Dobrý deň,
Pri vchode na Hraničnej 5 je rozrastený strom, ktorý výrazne zasahuje do chodníka prosím o jeho orezanie.
Ďakujem

02. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

MČ BA-Ružinov požiadala dodávateľa, aby zabezpečil orez brezy na Hraničnej 5.


s pozdravom,

Útvar pre styk s verejnosťou
11. september 2018

Odpoveď samosprávy

Rez brezy je harmonograme dodavatela prac. Vzhladom na jeho vytazenost je mozne kratke omeskanie.

Pracovnici Odboru zivotneho prostredia nemaju casovu ani ludsku kapacitu kontrolovat splnenie prac a tym uzavretie podnetu.

PROSIME zadavatela podnetu aby potvrdil vykonanie prace, kedze je predpoklad ze v lokalite byva, ale casto okolo useku prechadza.

s pozdravom,

Útvar pre styk s verejnosťou
29. október 2018

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň,
Chcem Vás poprosiť o urgenciu u dodávateľa prác. Oba stromy pred Hranicou 5 zasahujú do chodníka.
Ďakujem
04. február 2019

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň, prosím o opätovné pre poslanie na MÚ možno nové vedenie stým niečo spraví.
Ďakujem
05. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Predmetný podnet za rez brezy, ktorého konáre zasahujú do chodníka na Hraničnej 5 sme zadali dodávateľovi. Po ukončení prác Vás budeme informovať.


Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
03. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

predmetný rez konárov do chodníka a fasády bol zabezpečený.


Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania