Chýbajúci kôš - Hraničná 5

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Ružinov - Prievoz 28. júna 2018

Dobrý deň,
Pri vchode na Hraničnej 5 už dlhšiu dobu chýba kôš poprosím o jeho opätovné osadenie.
Ďakujem

02. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet. MČ BA-Ružinov požiadala dodávateľa o osadenie odpadkového koša na Hraničnej 5.


s pozdravom,

Útvar pre styk s verejnosťou
16. august 2018

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň,
Kôš bol dnes konečne osadený čiže podnet je vyriešený.
Ďakujem
17. august 2018

Ružinov - Prievoz

Posielam aj foto kde je osadený koš.
22. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobry den,

dakujeme za potvrdenie stavu. Kontrolni pracovnici az dnes potvrdili na zaklade obhliadky ze kos bol osadeny dodavatelom. Sme radi ze podnety obyvatelov dokazeme efektivne riesit prostrednictvom tohto portalu.

s pozdravom,

Útvar pre styk s verejnosťou

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.