Dvojmetrová burina pri schodoch na Most Apollo

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení

Žiadame o jej odstránenie, je to na strane smerom k zastávke autobusov, ktoré idú do Petržalky.

17. júl 2018

Miriam

Žiadame ešte raz MÚ Ružinov o riešenie!
08. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
po preverení majetko-právnych vzťahov bude majiteľ pozemku vyzvaný aby zabezpečil pokosenie trávnatého porastu pri schodisku.


s pozdravom,

Útvar pre styk s verejnosťou

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania