Dlhodobo odstavené vozidlo na Úderníckej ulici

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Michaela 02. júla 2018

Dobry den, na Udernickej ulici sa nachadza dlhodobo odstavene vozidlo zn. Skoda Fabia striebornej farby s neplatnou STK a EK. Parkuje na chodniku pri realitnej kancelarii Lazar Kloster Mann. Prosim o vyriesenie. Vopred dakujem.

17. júl 2018

Odkaz pre starostu

Podnet bol opätovne zaslaný samospráve.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
24. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vo veci Vášho podnetu Vás informujeme, že na vozidlo bude pri obhliadke vylepená výzva na odstránenie vozidla v lehote 60 dní

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
01. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vo veci Vášho podnetu Vás informujeme, že na vozidlo bola dňa 1.8.2018 vylepená výzva na odstránenie vozidla v lehote 60 dní (viď. foto).

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislavapne
25. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vo veci Vášho podnetu Vás informujeme, že vozidlo sa dňa 3.10.2018 nenachádzalo na uvedenom mieste.

Ďakujeme za upozornenie a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania