Skládka odpadu na Stavbárskej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Neriešený
meno
Anonymný užívateľ 21. apríla 2010

Dobrý deň,
chcel by som sa informovať o možnostiach odstránenia nelegálnej skládky na Stavbárskej ulici - cca 500 m2 na mieste bývalej ten. haly. V okolí skládky zmizli poklopy na kanalizáciu a miesto je častým útočiskom pre detské hry. V okolo nie je ani jedno detské ihrisko.
Tato skládka je tu už 2 roky a narastá, na mieste sa objavili potkany. O tejto skládke ste boli informovaný na www.vrakuna.sk pred 20 mesiacmi a k náprave ešte neprišlo.

Ďakujem, Gusto

15. jún 2010

petra

Mam ponuku na byt v tejto lokalite, ako sa tu byva ?

Dakujem,

Petra
19. november 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
dodatočne informujem skládka bola v týchto dňoch odstránená. Pekný deň

Mgr.Henrieta Dvorská
MÚ MČ Bratislava-Vrakuňa
11. máj 2019

Vladimír Čech

Dobrý deň, nakoľko skládka je odstránená a okolie je už dlhšiu dobu udržiavané, žiadam podnet označiť ako vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania