Obnovenie žltej ciary Lenardova

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Uzavretý
meno
Stefan 02. júla 2018

Dobrý deň, Prosím o obnovenie žltej čiary na Lenardovej ulici, nakoľko po zime nie je vôbec vidno, a auta parkujú na oboch stranách , čim znemožňujú prechod OLO autám ale nie len im.

17. júl 2018

Odkaz pre starostu

Podnet bol opätovne zaslaný samospráve.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
29. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Mestská časť Ba - Petržalka neeviduje DZ V12b ( žltá čiara) na Lenardovej ulici.

MÚ BA - Petržalka
29. máj 2019

Stefan

Vdaka za reakciu aj ked je už rok od zaslania podnmetu. TA zlta ciara tam bola, aby OLO mohlo ísť do vnutra. Ide o náter na 6 metrov.
Ale ked je taky prístup tak OK. Nech si tam parkuju autá a nech sa ludia stazuju.....
31. máj 2019

Peter Radacovsky

A ta zlta ciara tam bola navrhnuta oficialne, alebo to bolo svojpomocne?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania