Chýbajúce DZ pre priechod pre chodcov

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Ružinov - Prievoz 02. júla 2018

Dobrý deň,
Na Kľukatej ulici pri na maľovanom priechode pre chodcov pred križovatkou s Hríbovou chýba vertikálne DZ, ktoré by upozorňovalo prichádzajúcich vodičov o danom priechode. Prosím o jeho osadenie.
Ďakujem

08. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
osadenie zvislého značenia aj obnova priechodu bola zadaná dodávateľovi na realizáciu.


s pozdravom,

Útvar pre styk s verejnosťou
14. august 2018

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň,
Značka bola osadená v smere ku Kaštielskej, ale v opačnom smere nie. Z akého dôvodu? Ak dobre viem pri obojsmernej ceste sa dáva značka z oboch strán priechodu. Preto prosím o osadenie značky aj z druhej strany.
Ďakujem
20. august 2018

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň,
Značka už je osadená z oboch strán.
Ďakujem za vyriešenie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania