Zarastený kanál Stupavská

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

V riešení
meno
Martin U 03. júla 2018

Na stupavskej ulici je pri križovatke s ulicou Pri kolíske takto zarastený odpadový kanál na dažďovú vodu. Bolo by ho potrebné prečistiť nielen z estetických ale aj praktických dôvodov.

09. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za upozornenie, vyčistenie kanála zabezpečíme.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
13. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

kanál bol vyčistený.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
13. júl 2018

Martin U

výborne. hneď je to estetickejšie
29. december 2019

Martin U

Lístie už popadalo, sneh nie je, ale kanál by znovu potreboval prečistiť z oboch strán. Často prší a na jar to tu bude zas samá burina. Podnet znovu aktuálny.
02. marec 2020

Martin U

Podnet zatiaľ neriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania