Rozbitý asfalt na zastávke Blumentál

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

V riešení
meno
Michal 04. júla 2018

Dobry den,
popri kolajach na zastavke Blumental su hlboke vytlky, prepadnuty asfalt.
Nakolko bola zastavka rekonstruovana par rokov spat, rad by som poziadal o napravu v ramci reklamacnej lehoty.

Dakujem.

04. júl 2018

Viliam

Koľajnice ale rekonštruované neboli, preto nemôžete požadovať reklamáciu a daný stav už bol pre úpravou zástavky (PS koľajnice sú v celom meste v čoraz horšom stave až havarijnom stave)
06. júl 2018

Eo

jak povrch bol potiahnuty novy a ci su tam 100 alebo 200 rocne kolajnice tak to je jedno ci?
06. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
10. november 2018

Michal

Dobry den,
mate nejake novinky ohladne mojho podnetu, prosim?
Chodim denne okolo a diery sa neustale zvacsuju a ppribudaju nove...

Dakujem.
10. november 2018

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame s prosbou o vyriešenie.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
12. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol opätovne postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
21. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vo veci Vášho podnetu Vás informujeme, že podnet bol odstúpený Dopravnému podniku Bratislava a.s.

Ďakujeme za pochopenie a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
01. marec 2019

Michal

Dobry den,
dakujem. Co to znamena? Bude sa podnetom niekto zaoberat, alebo sa to necha rozpadnut a bude sa to nanovo rekonstruovat za dalsie peniaze danovych poplatnikov?

Dakujem.
02. marec 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
v tejto veci aj my oslovíme Dopravný podnik Bratislava a.s. s prosbou o vyjadrenie a riešenie tejto situácie.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
14. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, v súčasnosti Dopravný podnik Bratislava a.s. v spolupráci s Magistrátom hlavného mesta SR Bratislavy pripravuje opravu električkovej koľajovej trate v úseku Blumentál – Americké námestie (koľajová spojka Floriánske námestie – Americké námestie). Súčasťou pripravovanej opravy trate bude aj oprava asfaltobetónového povrchu trate v priestore zastávky Blumentál.

odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.
29. apríl 2019

Peter Oravec

Magistrát (DPB je majetkom magistrátu) ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie p. Vallovi.
01. máj 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame zodpovednej inštitúcii.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
07. august 2019

Michal

Dobry den,
dakujem za odpoved, ale naozaj by sa prosim nedalo nejak dohodnut s povodnym zhotovitelom, aby dal dielo do poriadku? Podla mna nie je v poriadku, ak stavba nachadza v dokumentovanom stave po piatich rokoch uzivania.
Prikladam papier z magistratu, ktory dokumentuje, ze stavba bola odovzdana do uzivania 8/2014.

Dakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania