Začínajúca skládka

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rusovce

Vyriešený

Zaslal: Andelo, 04. júla 2018

V Rusovskom parku začína vznikať nelegálna skládka pri nevyčistenom koši.

06. júl 2018

Pepo

Problémové je umiestnenie tých vriec na odpad v celom parku a pri jazere.
Ľudia majú pocit že tam môžu nechať všetko. Tie vrecia by mali byť odpratané, lebo takto sa pri nich stále bude hromadiť bordel.
11. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Označené miesto bolo vyčistené.

MÚ MČ Bratislava-Rusovce

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.