Chýbajúce verejné osvetlenie v strede Petržalky

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Ignác gwsssc 23. augusta 2013

Chýbajúce verejné osvetlenie v strede Petržalky smerom zo zastávky MHD Jungmannova na Námestie hraničiarov alebo Gessayovu ulicu. Stovky ľudí tadiaľ musia každý večer a noc chodiť potme - nutné okamžite riešiť.

23. august 2013

obyvatel zblizka

volajte Siemens
26. september 2013

Ignác gwsssc

Podnet neriešený, prosím označiť. Verejné osvetlenie chýba na celej trase od zastávky MHD Jungmannova po Námestie hraničiarov. Rovnako chýba na parkovisku pri Gessayovej a na (nelegálnej?) ceste popri Gessayovej k veterinárnej klinike.
26. marec 2014

Žigmund Branimír Hronsecký

Už je marec 2014, a stále nič sa nedeje.
13. jún 2020

Martin Uváček

Pri stavbe električky sa vybudovalo osvetlenie chodníka cez rameno až k priechodu na Gessayovu.
13. jún 2020

Martin Uváček

Časť osvetlenia od električky
22. jún 2020

Martin Uváček

Podnet treba aktualizovať ako vyriešený. Osvetlenie bolo dobudované.
22. jún 2020

Žigmund Branimír Hronsecký

Prosím znovu otvoriť podnet, osvetlenie stále chýba.
22. jún 2020

Žigmund Branimír Hronsecký

Na tomto úseku je stále v noci úplná tma.
22. jún 2020

Martin Uváček

Pán user. Pôvodný podnet sa týkal chodníka z konečnej električky smerom na Gessayovu. A ten bol aj vyriešený. Neexistujúce osvetlenie popri Chorvátskom ramene si zaslúži samostatný podnet, ak tu už taký nie je.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania