Kopa asfaltu na trávniku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Zaslal: Tibor Mišuth, 09. júla 2018

Po nedávnej rekonštrukcii chodníkov na Wolkrovej ulici, zostala v blízkosti transformátora pri Wolkrovej 39 táto kopa asfaltu uprostred trávnika.

Prosím o jej odstránenie.

11. júl 2018

tyno

Nechápem, prečo nikto po vykonaní zadaných prác ich neskontroluje ! Faktúru za realizáciu diela preplatiť, len ak je všetko v poriadku!
13. júl 2018

Zdeno

Toto ako naozaj? V dnesnej dobe este stale funguju socialisticke sedlacke navyky robotnikov?
Myslim ze tu sa da velmi lahko zistit kto to sposobil kedze islo o zakazku mestskej casti. Okamzite ziadam kompetentnych nie len dohladat "pachatela" ale uplatnit si aj pokutu za znecistenie zivotneho prostredia, respektive ziadat revitalizaciu travnika
16. júl 2018

Jerome

Táto dáma by mala reagovať poziadat dodavatela
Pittel+Brausewetter
aby odstranil a v buducnosti nehadzali asfalt do travnika, a ani nikde inde v okoli svojej stavby,rekonstrukcii...

Ing. Miriam Mitanová
Oddelenie nakladania s majetkom, referát technických činností
Tel: 02/68 288 773
Email: miriam.mitanova@petrzalka.sk

Miestny úrad MČ Bratislava - Petržalka
Kutlíkova 17, 852 12 Bratislava
www.petrzalka.sk
facebook: www.facebook.com/viembytpetrzalcan
Ohodnoťte nás: www.staffino.sk/petrzalka
26. júl 2018

Zdeno

Viete pozriet niekto v akom to je stave?
31. júl 2018

Tibor Mišuth

Bol som sa pozrieť na inkriminovanom mieste a čuduj sa svete, kopa je preč. Takže podnet možno označiť ako vyriešený.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.