Rozbitá cesta Odborárske námestie

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Jan Bakos 09. júla 2018

Odborárske námestie od Sasinkovej po Moskovskú je plné hlbokých výtlkov.
Žiadam o kompletnú rekonštrukciu povrchu, nakoľko zalievanie jednotlivých dier očividne nepomáha.

13. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania