Priechod pre chodcov

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
meno
Peter 10. júla 2018

Bratislava-Vajnory. Zastávka Šprinclov Majer nemá prechod pre chodcov. Cesta je celý deň frekventovaná a prechádzať cez cestu keď nejde auto ani z jednej strany nie je riešenie vzhľadom nato že sa tam stala už nejdena dopravná nehoda s chodcami. Nebolo by možné urobiť tam prechod pre chodcov?

10. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
Postupujeme ho na riešenie príslušnému odbornému referátu úradu a o výsledku Vás budeme informovať.
Vzhľadom na to, že riešime veľké množstvo podnetov (nielen prostredníctvom tohto odkazu), prosíme o pochopenie a trpezlivosť. Ďakujeme.

S pozdravom



Mária Horváthová
sekretariát starostu
10. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

nakoľko zástavka „Šprinclov majer“ sa nachádza na komunikácii Rybničná ul., ktorej Mestská časť Bratislava – Vajnory nie je správcom, Váš podnet bude postúpený správcovi predmetnej komunikácie, ktorým je Magistrát hl. mesta SR Bratislavy, na ktorý sa obrátime. Ďakujeme za podnet.

S pozdravom


Ing. Jana Julény Tomanová
Oddelenie stavebné, ÚP, ŽP a dopravy
Mestská časť Bratislava – Vajnory
14. jún 2019

Martin Uváček

Zastávka bola opravená, posunutá, ale priechod na vozovke stále chýba.
15. jún 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň, Martin,
podnet preposielam opätovne na magistrát.
S pozdravom
Jana Žabka
Odkaz pre starostu
17. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu dopravy, ktorá sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
23. apríl 2020

Martin Uváček

Priechod tam stále nie he vyzbaceny

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania