Chýbajúce prechody na Bajkalskej

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Jan Bakos 12. júla 2018

Na Bajkalskej po rekonštrukcii cesty neboli domaľované cyklo a pešo prechody.
Žiadam o ich okamžité namaľovanie. Čiary na ceste sú už dávno hotové a na ostatných sa ako obvykle Nemyslelo.

Tiež žiadam (skúsim zatiaľ bez 211-ky) o vysvetlenie prečo neboli namaľované prechody zároveň s ostatným VDZ. Bez vysvetlenia nebudem môcť podnet považovať za vyriešený

13. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobry den,
rekonstrukcia daneho useku bola realizovana Magistratom hl.m. nakolko komunikacia je v jeho sprave.
Podnet postupujeme Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.

s pozdravom,

Útvar pre styk s verejnosťou
16. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
18. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vo veci Vášho podnetu Vás informujeme, že ide o chybu na strane dodávateľa. Nenastriekanie priechodov sme už reklamovali u dodávateľskej firmy. Do konca budúceho týždňa by malo byť vodorovné dopravné značenie na priechodoch obnovené.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
17. apríl 2019

Peter

Podnet vyrieseny a prechod je uz vyznaceny...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.