Auto s reklamou pri krajnici

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 23. augusta 2013

Prosím o preverenie auta a zabezpečenie jeho odstránenia - je zaparkované na trávniku na kraji vozovky na začiatku Krajnej ul. na Ľ.str. hneď pri križovatke s Galvaniho. Auto tu stojí asi 2 mesiace, zavadzia chodcom v bezpečnom prechode po krajnici vozovky, už aj tak dosť nebezpečného úseku bez chodníka. Navyše je na streche auta umiestnená reklama miestnej herne. Auto je tu umiestnené z dôvodu reklamy, ale nemá ŠPZ na zadnej strane.

23. august 2013

Anonymný užívateľ

mestskej polícii ani keby to oči vyrazilo tak nič neurobia. Vždy sa hrajú na to, že nič nevidia - potom to na uliciach takto vyzerá
23. august 2013

Peter

Asi s tým nikto nič neurobí. Auto nestojí v križovatke a má platnú STK

Mazda Xedos-9
VIN kód vozidla:JMZTA12J501202661
Evidenčné č. vozidla: BA929TX
Číslo osvedčenia: SKF319470
Stav tachometra: 256112 km
Číslo nálepky: SKEi704668
Kontrola vykonaná: 15.05.2012
Kontrola platí do: 15.05.2014
24. august 2013

Maťo

EČV dajte niekto preč a nahlásiť ako vrak, easy sa that:)
27. august 2013

Filip Likavčan

Auto stoji na trave a s prizmurenymi ocami by sa dalo tvrdit, ze aj na chodniku. Ako pise suseda, tak urcite blokuje mamicky s kocikmi a vozickarov pri vyjazde na chodnik. Auto tam preukazatelne stoji za ucelom reklamy, cize postupovat sa daj aj tymto smerom (za predpokladu, ze Magistrat pripadne MC Ruzinov nejak reguluju reklamu v uliciach).

Ako je regulovana reklama v BA, resp. MC Ruzinov? To si naozaj hocikto moze hocikde pristavit takuto nevkusnu reklamu, pichnut hocikde do zeme reklamny putac, hocikde nalepit plagat?
27. august 2013

Maca

Ako to je keď je ŠPZ z jednej strany auta odstránená? nedá sa auto klasifikovať ako vrak?
27. august 2013

Filip Likavčan

EC ma za prednym sklom.
27. august 2013

anonymous

zbytocne to tu rozoberate.aj tak s tym nikto nic nespravi pretoze predpokladam ze TEN kto s tym nieco urobit moze chodi hrat do tej herne a ked majitel zrusi tej osobe dlhy v herni tak na to auto sa"zabudne"
27. august 2013

Filip Likavčan

Ale to je chybne uvazovanie. Neexistuje "TEN" kto o tom rozhoduje, ale institucia, ktora to ma v popise prace. Ak tam je nejaky TEN co je skorumpovany, tak to budeme tlacit dalej az ten TEN pojde na ulicu.
27. august 2013

Braňo

a čo takto ho obísť s 5-centovou mincou a urobiť mu novú vzorku na kapote ?
28. august 2013

konaden

Na umiestnenie reklamy na cestu treba povolenie: http://www.bratislava.sk/vismo/dokumenty2.asp?u=700000&id_org=700000&id=71401

Ma ho tato reklama, resp. jej majitel?
28. august 2013

konaden

Na umiestnenie reklamy na cestu treba povolenie: http://www.bratislava.sk/vismo/dokumenty2.asp?u=700000&id_org=700000&id=71401

Ma ho tato reklama, resp. jej majitel?
30. august 2013

skanska

na Krajnej by mohli byt policajti od rana do vecera. Tuto auto, tam nerespektovanie jednosmerky ..... ale naco ... policia na Trnavke ma na starosti nieco uplne ine ... len doteraz neviem co
04. september 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Krajná ulica je ako komunikácia II. triedy v správe Magistrátu hl. mesta SR Bratislavy. Magistrát hl. mesta udeľuje aj povolenie na umiestnenie reklamného, propagačného a informačného zariadenia na miestnych komunikáciách I. a II. triedy.


Lucia Weinbergerová, kancelária starostu
04. september 2013

konaden

Ma toto auto povolenie od Magistratu?
22. október 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet bol preverený Mestskou políciou ktorá konštatovala, že v priebehu mesiaca september tam už toto vozidlo nestálo a nie je tam ani teraz, parkuje na súkromnom pozemku. Ak sú občania svedkom porušovania predpisov napr. vo veci nesprávneho parkovania vozidiel, môžu sa obrátiť priamo na Mestskú políciu na skrátenom čísle 159.

Mgr. Marek Papajčík
referát vzťahov s verejnosťou
Kancelária primátora hl. mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania