Padajúce zábradlie

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

Vyriešený

Zaslal: Martin CHUDY, 10. júla 2018

padajúce zábradlie schodiska pri Bazovského 3 , chcelo by to vyrovnať a natrieť čo myslím nepredstavuje obrovský finančný náklad... schodisko vyzerá , že ešte niečo vydrží ďakujem M. Chudý

12. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Opravu schodiska zaradíme do plánu opráv.

Rastislav Bagar, prednosta MÚ Dúbravka
14. august 2018

Lenka

Super. Snáď slovo dodržíte. Pred rokom som vám tiez posiela
https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/38553/rozbite-schody-na-bazovskeho-ulici
21. august 2018

Odpoveď samosprávy

Staré zábradlie už bolo odhnité, demontovali sme ho. V septembri 2018 bude osadené nové zábradlie aj s rampou na kočíky.

Rastislav Bagar, prednosta MÚ Dúbravka
27. august 2018

Martin CHUDY

Super ďakujem p. prednosta, len tak ďalej M. Chudý
10. október 2018

Viliam

Podnet j vyriešený - zábradlie je vymenené

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.