Vrak na parkovisku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený
meno
Jan Melich 24. augusta 2013

Chcel by som upozornit na vrak auta zavadzajuci na parkovisku na ulici Pri Šajbách, ktorý je tu už viac ako dva mesiace pričom zaberá parkovacie miesto, ktorých máme už aj tak nedostatok.

01. september 2013

Odkazprestarostu.sk

Ďakujeme za podnet. Oslovili sme vlastníka tohto motorového vozidla. Vlastník vozidla zabezpečoval opravu vozidla po havárii.
Vozidlo dňa 28.8.2013 odtiahol do autoservisu. Foto z kontroly stanovišťa prikladáme.

S pozdravom

Ing. Jana Pešková
prednostka miestneho úradu
Mestskej časti Bratislava - Rača
Kubačova 21
831 06 Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania