Nepokosená vysoká tráva, nebezpečná cesta

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený

Zaslal: Jozef, 11. júla 2018

Pri ceste medzi amfiteátrom a Potočnou vedie aj tak dosť úzka cesta. V súčasnosti je ale ešte viac zúžená, lebo po oboch stranách je vysoká nepokosená tráva zasahujúca do vozovky. Prosím pokosiť!

11. júl 2018

Martin U

Dnes pokosené.
12. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

kosenie zabezpečila MU Rača.

https://www.raca.sk/odstranovanie-naletovych-drevin-vo-vinohradoch/

RNDr. A.Jusková
vedúca Oddelenia životného prostredia MiÚ Rača

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania