Nepojazdné auto bez STK

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Nepojazdne vozidlo bez platneho stk. v okoli je okrem tohto vraku aj niekolko dalsich.

18. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
uvedené vozidlo s platným EČV, ale bez platnej EK a TK bude postúpené na Okresný úrad
Bratislava – odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií na priame
vybavenie, nakoľko riešenie takýchto vozidiel je v jeho kompetencii.


s pozdravom,

Útvar pre styk s verejnosťou
21. august 2018

Lukáš Bartošovič

drobny dodatok: Chevrolet Aveo (VIN KL1SF69TJ6B012623), okrem neplatnych EK/TK nema ani platne PZP (do 11/2017)
v okoli sa nachadza este jedno zanedbane Daewoo (s platnymi EK/TK) a havarovany biely Opel s rozbitym predkom
25. november 2018

Lukáš Bartošovič

pozemok spravuje MAGISTRAT, mozno by sa k predmetnemu vraku mohli vyjadrit aj oni https://tinyurl.com/yd3o4obc (katastralna mapa)
11. marec 2019

Lukáš Bartošovič

Okresny urad sa s riesenim vozidla velmi neponahla, preslo 8 mesiacov od nahlasenia a cerveny Chevrolet nie je ani len vyradeny z evidencie motorovych vozidiel https://stkonline.sk/spz/BA803OS
co este uvazovat o jeho odstraneni, ze...
25. máj 2019

Lukáš Bartošovič

dobry den, vsetky doteraz nahlasene vraky boli z tejto parkovacej plochy odstranene, len tento Chevrolet nie a nie odist - v com je problem? dakujem za odpoved
21. august 2019

Lukáš Bartošovič

(minimalne) 406 dni v zajati buriny
21. august 2019

NaTrnavke

touto "rýchlosťou" ako sa Ruzinov stale vyhovara na Okresny Urad, sa tieto auta rozpadnu na elementarne prvky. Ak nevie obec spravit poriadok v uliciach "lebo zakon", tak nech zakony zmenia alebo poziadaju prisl. ministrov o zmenu, staci len chcieť.
06. október 2019

Lukáš Bartošovič

a pritom by sa vyhovarat nemuseli, ved tuto "ulicu" nemaju vo svojej posobnosti
poprosim administratora, aby podnet preposlal aj na Magistrat, ako uz bolo napisane vyssie a davnejsie, parcelu spravuju oni https://zbgis.skgeodesy.sk/mkzbgis/c/w7mHa (aktualna katastralna mapa)
ale aspon ta burina bola zdecimovana (alebo zvadla?)
26. október 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol odoslaný samospráve.

S pozdravom
Stanislav
29. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
29. október 2019

Lukáš Bartošovič

dobry den, sekcia ZP pracuje vcelku rychlo - na vozidle som dnes zazrel vyzvu na odstranenie
jeho dni su uz zratane...
13. december 2019

Lukáš Bartošovič

dobry den, potesujuca sprava, vrak cerveneho Chevroletu bol odstraneny a co je este lepsie, stalo sa tak pred uplynutim 60 dni spominanych vo vyzve majitelovi vozidla
podnetu preto mozeme prisudit status VYRIEŠENÝ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania