Nerešpektovanie zákazu vjazdu

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Podunajské Biskupice

Neriešený
meno
Anonymný užívateľ 26. apríla 2010

Na našej ulici dochádza k permanentnému porušovaniu zakazu vjazdu nakladnych vozidiel. Taktiez malokto respektuje maximalnu povolenu rychlost. Spomalovace su znefunkcnene odobranim ich casti. Podotykam ze Druzobna je asi posledna ulica v Bratislave bez chodnikov. Dovolim si poziadat o napravu stavu.

18. máj 2010

Robo

Takze riesenim podla nasej mestskej casti je, ze zmenou dopravneho znacenia v okoli, zmenili Druzobnu na jednu z hlavnych ciest ranneho tahu smerom zo Samorina. Takze z relativne tichej ulice s par autami, sa stala rusna cesta. Skuste sa na nej rano otocit. Skutocne odborne riesenie! Kedy uz skoncite skusat riesit nieco, co bez rozsirenia ciest nema riesenie? Len to cele zhorsujete a z obyvatelov Druzobnej robite vydedencov Podunajskych Biskupic.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania