Poškodené pletivo na ihrisku na Jamnického

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

V riešení

Zaslal: ocko, 13. júla 2018

Na Jamnickeho ulici je poskodene ochranne pletivo na ihrisku.

24. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobry den. Uz sme si poziadali o cenovu ponuku na opravu. Nakolko sa jedna o rozsiahle oplotenie a rozsiahle poskodenie, uvidime ci to budeme vediet riesit este tento rok.

Halina Trubinyiova
oddelenie dopravy a ZP
MiU MC Bratislava - Karlova Ves

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.