Odpad popri chodníku pri pošte

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Uzavretý

Odpad popri chodniku pri poste

19. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Podnet bol zo strany MČ BA-Petržalka prešetrený v teréne. V čase konania kontrolnej ohliadky sa odpad na uvedenom mieste už nenachádzal.

mestská časť BA-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania