Parkovanie v zakaze zastavenia

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Neriešený

Zaslal: Moje Meno, 16. júla 2018

Na ulici nad lomom napriek osadenej dopravnej znacke zakaz zastavenia, pravidelne parkuju vozidla, castokrat v protismere. jedna sa o stale rovnake vozidla...Ked majitelia prilahlych budov niesu schopni si zabezpecit parkovanie inak, ziadam o pravidelne spoplatnenie ilegalneho parkovania mestskou alebo statnou policiou do doby, kym sa nenaucia spravny vyznam znacky osadenej nizsie na ceste.

18. júl 2018

Peter Oravec

Zdá sa, že autá parkujú na chodníku. Na chodníku dopravné značky neplatia.
18. júl 2018

Moje Meno

ok, ak sa bavime o chodniku, 1,5m - dako to nevyhcadza... statie v protismere. kazdy, kto nema v hlave nas*ate, musi mu byt jasne, ze tam tie auta nemaju co hladat... a to bol asi ciel osadzovacov znaciek, kedze auta historicky stavali na druhej strane cesty. prisla zakazova znacka, tak sa presunuli tam kde su teraz. prisla zakazova znacka aj na tu stranu a nic sa nezmenilo. V pripade, ak to pride kompetentnym ok, nech sa odstrani znacka zakaz zastavenia. dovi dopo.
18. júl 2018

Peter Oravec

Jedine to sa dá uplatniť, že nenechali 1,5 mvoľného chodníka. Samospráva sem napíše iba to, že volajte policajtov. Ja viem... Džamahíria.
19. júl 2018

Ján

Pan Oravec, neustale tu verklikujete o tom, ako znacky neplatia pre chodnik. No ja stale vidim cast auta na ceste. Nejedna sa teda o parkovanie na chodniku, ale o ciastocnom parkovani na chodniku. Takze pre auta zakaz zastavenia plati. Navyse jedno auto je v protismere a nebechavaju 1.5m. Cize hned 3 priestupky.
19. júl 2018

Peter Oravec

Napisal som "zda sa, ze parkiju na chodniku...". Ak porusuju vsetko co pisete, volajte policajtov. Nic ine Vam neporadi ani samosprava. S verklikovym pozdravom.
08. september 2018

Stanislav Neumann

ano, parkujeme v zákaze zastavenia. Máme tu trvalý pobyt a nikam nemienime odchádzať!Pán starosta Števčík nám prisľúbil riešenie v podobe vytvorenia parkovacích miest. Všetci ste veľmi múdry, ale nemáme inú možnosť. Mimochodom, ten "chodník" sme dali opraviť na vlastné náklady, rovnako aj sused. Ak vám chýba chodník, tak jeden parádny vydláždený je na opačnej strane cesty. Nakoniec, ak bude použitý rovnaký meter na všetkých susedných uliciach, kde vám nevadia autá pri ceste potom to bude ok. tie značky sú tiež iba výsledok pár nespokojných jedincov, ktorí radi poučujú iných!

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.