Dlhoročný vrak na Vyšehradskej

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
TuKo Tukovic 16. júla 2018

Dlhé roky opustený chátrajúci vrak Peugeot na Vyšehradskej. vo vozidle je položená ŠPZ NR923FU. EK a Tk sú dávno neplatné. Zaberá miesto a nikto sa k nemu nehlási.

24. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vo veci Vášho podnetu Vás informujeme, že na vozidlo bude pri obhliadke vylepená výzva na odstránenie vozidla v lehote 60 dní.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
01. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vo veci Vášho podnetu Vás informujeme, že na vozidlo bola dňa 1.8.2018 vylepená výzva na odstránenie vozidla v lehote 60 dní (viď. foto).

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislavapne
02. august 2018

Andy

Dakujeme za vylepenie vyzvy, zial, nebola tam umiestnena prvykrat - adresat neznamy :( https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/20975/vrak-na-vysehradskej-ulici-11
04. október 2018

El Padre

lehota uplynula, dufam ze aspon do volieb bude odstranene
16. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vo veci Vášho podnetu Vás informujeme, že dňa 8.11.2018 bola zaslaná žiadosť na odstránenie vozidla oprávnenej spoločnosti.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
12. január 2019

El Padre

dozil sa aj roku 2019...stale bez zmeny
16. január 2019

El Padre

konecne po dlhych rokoch je prec! podnet vyrieseny
17. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vo veci Vášho podnetu Vás informujeme, že vozidlo bolo dňa 16.1.2019 odtiahnuté oprávnenou spoločnosťou na určené parkovisko. Ako píšete, podnet bol vyriešený.

Ďakujeme za spoluprácu a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania