Suchý strom na Hrade

Zodpovednosť za riešenie: Národná Rada SR

Neriešený

Zaslal: Martin, 17. júla 2018

V areáli hradu je dlhšiu dobu suchý strom.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.