Otvorený kanál

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Katarína 17. júla 2018

Pri Fakulte socialnych a ekonomickych vied UK (Mierova/Mlynske luhy 4) chyba uz dlhsiu dobu poklop na kanali. Poprosime opravit, kedze tu nie je chodnik smerom k Lidlu a chodci tuto cestu casto pouzivaju ako chodnik. Dakujeme.

24. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobry den,

tymto Vas chceme informovat, ze kanalizacny poklop bol zadany dodavatelovi na opravu.

s pozdravom,

Útvar pre styk s verejnosťou

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.