Nefunkčné osvetlenie na Ul. H. Meličkovej 1-5

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Vyriešený
meno
Martin 20. júla 2018

Už pár mesiacov nefunguje verejné osvetlenie v označenej lokalite.

24. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za upozornenie, uvedený problém sa budeme snažiť čo najskôr odstrániť.

Siemens Mobility s.r.o.
08. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Osvetlenie v danom mieste bolo skontrolované a svieti.

Siemens Mobility, s.r.o.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania