Nádherný reklamný nosič - blokujúci chodník

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

V riešení

Zaslal: Fero Chvostal, 18. júla 2018 Odoslané z mobilnej aplikácie

Mily starosta, takmer by som si nebol vsimol jednu z toho nespocetneho mnozstva reklam, ktorymi neunavne skraslujes nase okolie. Vdaka, pri kracani po chodniku uz nemusim ani otacat hlavou, vsetko mam priamo pred sebou.

19. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vo veci Vášho podnetu Vás informujeme, že povolenie na stavbu, t.j. umiestnenie reklamnej plochy, udeľuje stavebný úrad, ktorým je Mestský úrad Bratislava-Staré mesto. Podnet posielame kompetentným.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
23. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dovolím si pracovníkom magistrátu pripomenúť, že reklamné stavby spoločnosti JC Decaux sú v uliciach Bratislavy osadené na základe zmluvy medzi magistrátom a JCDcaux z roku 1990. Landererova ulica je v správe magistrátu.

Milan Stanislav, referát komunikácie s verejnosťou
01. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vo veci Vášho podnetu Vás informujeme, že predmetná reklamná stavba – citylight je vo vlastníctve spoločnosti JC Decaux Slovakia s.r.o. a je vybudovaná na pozemku registra C-KN, parc. č. 9155/20 k.ú. Staré Mesto, ktorý nevlastní hlavné mesto SR Bratislava, vlastníkom pozemku je tretia osoba.

Ďakujeme za porozumenie a ostávame s pozdravom



Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislavapne
03. august 2018

Fero Chvostal

Dobry den,
prosim vas, udelil stavebny urad Stare Mesto povolenie na vystavbu tejto prekazky?

Dakujem

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.