Zanedbaná zeleň pred ministerstvom spravodlivosti

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Je tam vyschnutý strom, vysoká burina skoro všade a vyrastené invazívne dreviny. "Najcentrovejšie" centrum mesta... Proste katastrofa...

30. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Zle určené miesto výskytu - Ministerstvo spravodlivosti nesídli na Zochovej, ale na Župnom námestí 13. Nasnímaná zeleň je na Staromestskej, čo je komunikácia prvej triedy v správe magistrátu hl. mesta.

Milan Stanislav, referát komunikácie s verejnosťou
13. august 2018

Miriam

Žiadame znovu magistrát o konanie!
27. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ospravedlňujeme sa, že v minulosti nebola podnetu venovaná pozornosť akú si zaslúžil. Postupne sa snažíme riešiť aj staršie podnety. Magistrát hl. mesta vlastní menší trojuholníkový záhon pred vchodom do Ministerstva spravodlivosti. Na základe Vášho podnetu sme zaradili práce do plánu údržby. Čo sa týka väčšieho záhonu, vlastníkov sme požiadali o údržbu.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania