Veľké burinové pole v obývanej štvrti

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Čunovo

V riešení
meno
Maria Rusnakova 23. júla 2018

Dobry den, v obyvanej stvrti Mlade Cunovo v mestskej casti Cunovo, Kruspanova ulica, sa nachadza pas pola ktory bol donedavna obhospodarovany, od jari 2018 vsak na poli nerastie nic ine ako burina. V sucasnej dobre ma burina asi 2 metre do vysky a 99% tvori ambrozia a palina, co su pre alergikov velmi silne alergeny. Ludia su tu na silnych liekoch na alergiu, v noci nevetraju a dusia sa kaslom. Cez vikendy mnohi cestuju prec, aby sa im aspon na chvilku ulavilo. Najhorsie je, ze aj male deti maju problemy a dokonca aj susedov pes uz musi brat lieky na alergiu. Pokosenie tohto pola bolo mnohokrat urgovane, susedia pisali emaily pani starostke, telefonovali s nou, dokonca traja boli aj osobne podat staznost na miestny urad v Cunove.

26. júl 2018

Odpoveď samosprávy

predmetný probém bol riešený, žiaľ napriek opakovaným prísľubom zo strany dodávateľov sa nepodarilo zabezpečiť kosenie pozemkov, v súčasnosti už kosba prebieha.





Gabriela Ferenčáková, starostka MČ Bratislava-Čunovo

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania