Parkovanie

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

Vyriešený
meno
Vladimír Vančík 23. júla 2018

Jedno pojazdné nákladné vozidlo bolo 2x uzamknuté /papučov/ MP. Dlhodobe /roky/ parkuje tak , že zakrýva značku Stop pred križovatkou, kde sa už stala dopravná nehoda. Čaká sa na daľšiu vážnejšiu? Druhé 1/2 roka odstavene bez ŠPZ, stojí v protismere a bráni pohybu osôb po chodníku. Majiteľ nákladných aut si z Pračanskej ul. urobil súkromné parkovisko.

24. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
Postupujeme ho na riešenie príslušnému odbornému referátu úradu a o výsledku Vás budeme informovať.


Mgr. Igor Kňazovický
Sekretariát
Mestskej časti Bratislava-Vajnory

25. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
reagujeme na Váš podnet „Parkovanie“ zo dňa 21.07.2018, týkajúce sa stojaceho vozidla bez ŠPZ v protismere na Pračanskej ulici. Dňa 24.07.2018 pracovník mestskej časti Bratislava-Vajnory preveril Váš podnet na danom mieste. Nákladné vozidlo zn. Avia Daewoo, stoji v protismere na chodníku Pračanskej ulici č. 47, Bratislava-Vajnory bez evidenčných čísiel vozidla. Vodič predmetného vozidla porušuje ustanovenie § 23 zákona č. 8/2009 Z.z. o cestnej premávke, z uvedeného dôvodu postupujeme Váš podnet z vecnej miestnej príslušnosti mestskej polícii.


Ing. Michaela Hrčková
Oddelenie stavebné, ÚP, ŽP a dopravy
25. júl 2018

Vladimír Vančík

Čakáte ozaj na vážnu dopravnú nehodu na križovatke Pračanská - Čierny Chodník
30. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

po preverení podnetu Okrskári Mestskej polície Bratislava-Vajnory mestskej časti oznámili, že držiteľ predmetného vozidla sa dopustil priestupku: parkovanie na chodníku, parkovanie v protismere a je podozrivý zo svojvoľného zloženia evidenčných tabuliek bez potvrdenia o dočasnom vyradení vozidla z evidencie a ponechanie nákladného motorového vozidla bez evidenčných tabuliek na komunikácii. Danú vec mestská polícia postúpila z dôvodu vecnej a miestnej príslušnosti na Dopravný inšpektorát v Bratislave.


Ing. Michaela Hrčková
Oddelenie stavebné, ÚP, ŽP a dopravy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.