Vytŕčajúce skrutky na detskom ihrisku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Na detskom ihrisku Jama, vytrcaju zo zeme nezabezpecene skrutky.

23. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet, je vyriešený od augusta 2018, keď boli na mieste trčiacich skrutiek namontované hracie prvky.

MÚ BA - Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania