Suché stromy v parku za Slimákom - Kukučínova ulica

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
V. 25. júla 2018

Prosim o spilenie dvoch suchych stromov pri chodniku v parku za Slimakom. A zaroven o zasadenie novych, zdravych stromov do stromoradia pri chodniku. Dakujem

25. júl 2018

V.

Suche stromy su uz v parku spilene, taktiez aj ostatne konare na dalsich stromoch v danom parku. Verim, ze zasadia aj nove stromy.
26. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vybavenie.

Kancelária starostu
05. august 2018

Anonymný užívateľ

A verím, že novozasadené budú aj pravidelne a dostatočne polievať, aby nedopadli tak, ako tie spílené ...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania