Burina na Panenskej ulici

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
meno
Mária 27. júla 2018

Na Panenskej ulici do chodníka zasahuje burina, ktorá sa pomaly mení na stromy. Máme málo zelene, ale táto je na trochu nevhodnom meste. Ulica je špinavá, plná odpadkov. Údajne upratovacie čaty každý deň vyrážajú do ulíc a čistia ich. Každý deň chodím po Starom meste, ale nikoho takého som nevidela, zato špina na chodníkoch je všade.

27. júl 2018

Anonymný užívateľ

Koľko rokov priestor nebol vyčistený od burín, keď nafotená dosiahla takú výšku ? Otrasné !
30. júl 2018

Odpoveď samosprávy

majiteľ bol vyzvaný k náprave

Vladimír Skokňa
referát verejného poriadku
oddelenie životného prostredia, správnych konaní a verejného poriadku
Miestny úrad mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Vajanského nábrežie 3, 814 21 Bratislava
tel.: +421 2 59 246 265
mobil: +421 903 429 090
E-mail: vladimir.skokna@staremesto.sk
www.staremesto.sk
08. august 2018

Odpoveď samosprávy

Burina je odstránená

Vladimír Skokňa
referát verejného poriadku
oddelenie životného prostredia, správnych konaní a verejného poriadku
Miestny úrad mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Vajanského nábrežie 3, 814 21 Bratislava
tel.: +421 2 59 246 265
mobil: +421 903 429 090
E-mail: vladimir.skokna@staremesto.sk
www.staremesto.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania