Skládky na jazere Rusovce

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rusovce

V riešení
meno
Radoslav 26. júla 2018

Okolo jazera Rusovce sa nachadza viacero skladok odpadu. Bolo by ho dobre odpratat predtym, nez sa to rozfuka do jazera. Je pravda, ze by tam ten odpad ludia nemali nechavat. No aspon ho davaju na jedno miesto.

01. august 2018

Odpoveď samosprávy

Smeti boli odvezené v pondelok 30.7.2018. Ďakujeme za podnet.

MÚ MČ Bratislava-Rusovce
02. august 2018

Radoslav

Preco KLAMETE? Stav jazera Rusovce v stredu 1.8.2018 o 14:00 hod. Cize 2 dni potom, co ste ho "vycistili".
08. august 2018

Radoslav

Super, ze uz je to tam vycistene, vyzera to kulturnejsie. No zostali este tieto smeti na "poloostrove". Su tak trochu "zasite".
01. august 2019

Ján Protič

Odpadky stale pribudaju :(
01. august 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň, pán Protič,
podnet opätovne preposielam samospráve.
S pozdravom
Jana Žabka
Odkaz pre starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania