Riešenie dopravy (semafor a vjazd/výjazd z TERNA)

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rusovce

Neriešený

Zaslal: Peter, 27. júla 2018

Chcel by som sa spytat Miestneho uradu a Starostu, ako chcu riesit ranne a poobedne kolony z/do Rusoviec. Semafor, ktory je pri Poste a vjazd/vyjazd z parkoviska TERNA by sa patrilo vyriesit. Kruhovy objazd pri krizovatke z Jaroviec by mozno troska pomohol. Ake su plany (realne plany, nie neuskutocnitelne vizie) s dopravou v Rusovciach? Ak sa prida ZOna Sever a sa cela zastavia, tak doprava sa pohne smerom dozadu. Nikde nevidim snahu riesit lokalne problemy.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.