Chýbajúci priechod pre chodcov

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Peter 29. júla 2018

Prosím namaľovať priechod pre chodcov. Stavaju tam autobusy a neda sa niekedy bezpečne prejst ďakujem.

15. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

na základe Vášho podnetu bol spracovaný projekt dopravného značenia, kde bolo navrhnuté na komunikácii Šintavská pri obratisku MHD Holíčska umiestniť vodorovné dopravné značenie V 6b „Priechod pre chodcov s vodiacim pásom pre nevidiacich“ a zvislé dopravné značenie IP 6 „Priechod pre chodcov“.
Projekt bol predložený do Operatívnej komisie pre určovanie dopravných značiek a dopravných zariadení Magistrátu hl. m. SR Bratislavy, kde bol Krajským dopravným inšpektorátom odsúhlasený a postúpený na určenie cestnému správnemu orgánu. Po vydaní určenia realizáciu zabezpečí oddelenie správy komunikácií magistrátu.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
24. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, priechod pre chodcov bude namaľovaný najneskôr do 15.9.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
24. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, priechod pre chodcov bude namaľovaný najneskôr do 15.9.2018.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
03. február 2019

Peter

rok 2019 a priechod nikde :(

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania