Naklonená lampa

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Vyriešený
meno
Antoan 02. augusta 2018

Vyvrátená a naklonená lampa pouličného osvetlenia.

10. august 2018

Antoan

Lampa je čoraz viac naklonená a otáča sa
07. december 2018

Antoan

Lampa je ešte viac naklonená nacúvalo do nej auto
26. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

poškodenú lampu sme nahlásili na dispečing spoločnosti, ktorá sa stará o verejné osvetlenie a budú to riešiť.

Marek Páva, Mestské lesy v Bratislave
08. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Predmetný stožiar bol zabezpečený.

Siemens Mobility, s.r.o.
10. január 2020

Antoan

Lampu takto vyrovnali.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.