Uvoľnený stĺpik na Radlinského

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Peter Oravec 31. júla 2018

Na Radlinského ulici na križovatka s I. Karvaša je uvoľnený stĺpik, ktorý občas niekto vyhodí do trávy a občas ho zase (nakrivo) osadí na miesto. Prosím o upevnenie stĺpika.

01. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislavapne
01. október 2018

Peter Oravec

Bez zmeny. Stĺpik už definitívne zmizol.
Prosím o preposlanie samospráve.
04. január 2019

Peter Oravec

Bez zmeny, bez riešenia. Prosím o preposlanie samospráve.
07. január 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
08. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

predmetný podnet bol opätovne zaslaný zodpovednému útvaru magistrátu, ktorý sa k nemu vyjadrí. S ich odpoveďou budete oboznámený.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
08. január 2019

Peter Oravec

Magistrát, to isté ste tu už aspoň raz napísali. Načo je dobré toto vaše divadielko?
Inak, mám vás rád, ale ak vám nový primátor za tieto infantilné, impotentné a alibistické odpovede obrazne nezakrúti krkom, tak zbohom aj s Vallom.
30. apríl 2019

Peter Oravec

Magistrát už rok ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie aktualizácie p. Vallovi.
02. máj 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
02. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
25. máj 2019

Martin U

Stĺpik je už naspäť na mieste. Vyriešené.
25. máj 2019

Peter Oravec

Martin, ako je zrejmé z úvodných fotografií, pôvodne tam boli dva stĺpiky. Jeden tam stále chýba, je tam iba diera po ňom a dlho sa váľal vedľa v tráve. Podnet nie je vyriešený.
S pozdravom.
25. máj 2019

Martin U

Podľa malých fotiek som si asi nevšimol, že chýba ešte jeden stĺpik. Tak vďaka za upozornenie, podnet je teda stále aktuálny.
10. júl 2019

Peter Oravec

Bez zmeny. Prosím o preposlanie samospráve.
11. júl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý den,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
15. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o vašom podnete sme opätovne informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
12. august 2019

Peter Oravec

Opravené, vyriešené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania