Osadenie zrkadla na Matejkovej 18

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Jana Turanová 31. júla 2018

Dobrý deň, nedalo by sa, prosím, osadiť zrkadlo k výjazdu z parkoviska spred Matejkovej 14-18? Popri chodníkoch parkujú autá a nie je žiadny výhľad. Ak tam stojí dodávka, alebo veľkokapacitný kontajner, tak autá idú úplne naslepo. Stala sa tu už nejedna nehoda. Ďakujem.

02. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislavapne

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania