Prerastené stromy do chodníka

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

prosim o orez zelene na chodniku od zlatych pieskov (zo strany pri konrade) po dialnicny obchvat, chodnik je miestami tazko priechodny pre osobu vyssiu ako 90cm.

22. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

predmetná zeleň je v správe Magistrátu hlavného mesta, z tohto dôvodu MČ-Ružinov nemôže vykonať údržbovú činnosť na nezverených pozemkoch. Podnet postupujeme Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.


s pozdravom,

Útvar pre styk s verejnosťou
05. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania