Burina pri moste SNP

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
meno
Antoan 14. augusta 2018

Okolie schodiska na most SNP neupravené a obrastené trávou.

22. september 2019

Antoan

Aj tento rok je burina v hojnom počte celý rok okolo schodiska mosta SNP. Zjavne to nikomu nevadí. Chodia okolo aj pracovníci MU Staré Mesto , ale asi to ešte za dva roky nezbadali.
25. september 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
25. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za váš podnet. Preposielame ho oddeleniu životného prostredia. O výsledku vás budeme informovať.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
22. júl 2021

Martin Uváček

Toľko buriny tu už nerastie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania