Oprava železných spojov na cyklotrase na Prístavnom moste

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení

Oprava zeleznych spojov na cyklotrase na pristavnom moste smerom do petrzalky. Niektore spoje su v katastrofalnom stave a uz ich pooznacovali bielou farbou(vid. obrazok). BTW namiesto rozbombardovanej cyklocesty medzi mlynskymi nivami a bajkalskou sa mohlo radsej toto urobit.

09. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hl. mesta SR Bratislava
06. august 2019

Alexander

Dobrý deň,

dnes ubehol presne rok od uverejnenia Vašej odpovede a železné spoje sú stále v rovnakom, niekde aj v horšom stave. Z fotiek to nevidno, ale asfaltové plochy pri spojoch majú rozdielne výšky a je tam veľké nebezpečenstvo úrazu. Rieši to niekto?

Ďakujem.
24. máj 2021

Martin

Prístavný most-chodník-bariérový

Krycie plechy na peších/cyklo lávkach odstávajú od chodníka, poprípade su skrútené dohora a vytŕčajú niekoľko centimetrov nad chodník.
Taktiež niektoré plechové kryty väčších otvorov v chodníkoch sú prehrdzavené a bolo by vhodné na nich vykonať inšpekciu, či ešte stále majú potrebnú nostnosť.
Spomínané problémy sú na viacerých miestach východnej aj západnej lávke - fotky zachytávajú len niektoré z problémových miest, nie všetky.
24. máj 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň, Martin,

ďakujeme za aktualizáciu, podnet bol opätovne zaslaný samospráve.

S pozdravom,
Barbora
Administrátorka portálu Odkaz pre starostu
25. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mrzí nás, že sme tento podnet ešte nevyriešili, ubezpečujeme vás však, že na ňom pracujeme a o riešení vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a za to, že nám pomáhate spraviť naše mesto krajším.

S pozdravom
Kto? Referát inžinierskych objektov

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
07. jún 2022

Peter

Dobrý deň,
Cez víkend som tadiaľ išiel, a nevidel som zmenu k lepšiemu. Mohol by Referát inžinierskych objektov potvrdiť po roku v akom stave sa nachádza tento problém
08. jún 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne zaslaný samospráve.

S pozdravom,
Daniel
Administrátor portálu Odkaz pre starostu
09. jún 2022

Martin Haviar

Dobrý deň, práve som mal rozpísanú rovnakú sťažnosť na nebezpečné železné spoje a krycie plechy na tejto cyklotrase. Všimol som si ale, že už to tu je. Smutné, že ani po 4 rokoch sa nič s tým nespravilo. Asi sa musí najrpv niekto zraniť.
13. jún 2022

Peter

Dobrý deň,
Nebolo by vhodnejšie zaslať tento podnet správcovi daného mostu? Možno by to urýchlilo riešenie problémov, ktorých je na tom moste požehnane. Pred časom vyhorel západný chodník (pre peších), zvody na dažďovú vodu z platformy pre autá sú hrdzavé a pretekajú, a je tam kopec hrboľov z vyvretého asfaltu.

Je to dosť mladý most, ale postavený "na rýchlo". To sa odzrkadľuje na jeho kvalite.

S pozdravom,
Peter.
15. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

zadanie na opravu je pripravené, v súčasnosti prebieha verejné obstarávanie na na dodávateľa opráv inžinierskych objektov. Po vyhodnotení a nadobudnutí právoplatnosti zmluvy bude úloha zadaná novému dodávateľovi.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
23. august 2022

Martin Haviar

Dobrý deň, posunuli sme sa niekam? Cyklochodník je stále rovnako rozbitý
25. august 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne zaslaný samospráve.

S pozdravom,
Daniel
Administrátor portálu Odkaz pre starostu
21. september 2022

Peter

Dobrý deň,
Staré cestné komunikácie na Prístavnom Moste sú podľa mojich vedomostí v kompetencii NDS. Nebolo by lepšie sa opýtať NDS že v akom stave je plán rekonštrukcie rozpadajúceho sa Prístavného Mostu?

Na tomto moste je veľa dlhodobých problémov, vrátane vyhorenej trasy pre chodcov z jeho západnej strany, alebo zhrdzavených odtokov dažďovej vody ktoré spúšťajú splašky z vozovky ľuďom na hlavy.

Vďaka za info,
Peter.

Možno je už MNV unavené z toľkých podnetov ktoré sa dajú združiť pod krídla správcu, čo tento most nekontroloval a nechal tak schátrať až do takéhoto stavu.
22. september 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

v tomto podnete je zodpovedným subjektom za riešenie Magistrát, potvrdzuje to aj vyjadrenie z 06/22, že majú podnet v riešení.

S pozdravom,
Daniel
Administrátor portálu Odkaz pre starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania