Odpadky na zastávke

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
David Raška 11. augusta 2018

Na zastávke Košická v smere von z mesta sa povaľuje množstvo rozfúkaného odpadu. Niekoľko týždňov tu nebol vynášaný smetný kôš a tak odpad povypadával všade naokolo. Včera bol konečne kôš vynesený, no odpadky naokolo ostali. Prosím o nápravu a častejšie vynášanie košov.

16. august 2018

Michaela Biharyova

Tieto odpadky už boli pozbierané dobrovoľníkmi
27. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobry den,

obhliadku sme uskutocnili vo stvrtok 23.8. Prikladame fotodokumentaciu. Zaroven davame do pozornosti, ze odpadky sa na zastavkach hromadia aj preto, ze vysypanie kosov nie je v dostatocnej frekvencii. Pokial dobrovolnici cast odpadkov nahadzu do kosa pri zastavke, je mozne ze sa zaplni podstatne skor.
Dane sluzby su vsak v komptencii Magistratu hl.m. SR.

s pozdravom,

Útvar pre styk s verejnosťou
27. august 2018

Odpoveď samosprávy

stav k 23.8. poludnie.

s pozdravom,

Útvar pre styk s verejnosťou

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania