Neporiadok Barbakan Michalská

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Neriešený
meno
Ajeťák 11. augusta 2018

Neporiadok z vonkajšej strany mostíku na Michalskej smerom z Hurbanovho námestia vpravo...

03. október 2018

Ján

Neupravená plocha

Zarastený a nepokosená priekopa pod mostom pred Michalskou bránou.
28. január 2019

Antoan

Michalská-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

V priekope pod mostom je množstvo odpadkov . Fľaše smeti a iné.
28. január 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
aktualizovaný podnet bol preposlaný samospráve.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
01. marec 2019

Ján

Michalská-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Neporiadok, odpadky, zarastený trávnik, neupravené kríky, štrkový pás znázorňujúci potok zarastený. Tento stav je tu už niekoľko rokov. Stále sa to opakuje.
02. marec 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
aktualizovaný podnet bol opäť preposlaný samospráve.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
14. marec 2019

Ján

Smeti sú stále neodstránené práve že pribudli ďalšie. Trávnik nie je vyčistený a štrkoví potôčik je zanedbaný a zarastený.
14. marec 2019

Ján

Nové smeti.
14. marec 2019

Ján

Začalo sa čistenie avšak nedokončilo sa .
15. marec 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
na tento nedostatok opärovne upozorníme samosprávu.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
10. apríl 2019

Ján

Neporiadok je stále v priekope a aj na okraji mosta za zábradlím.
27. apríl 2019

Antoan

V priekope je stále neporiadok , smeti ,fľaše . Trochu to niekto pokosil . Práve že teraz je dobre vidieť smeti a odpadky , ktoré boli pod kríkmi a trávou. Priestor je neupravený a je hanbou mesta pretože každý turista ktorý tadiaľ prechádza sa so zvedavosťou pozerá čo je v tej priekope pod mostom.
V aute čo vysýpajú koše sa vozia traja aj štyria pracovníci , ale smeti nemá kto pozbierať.
04. máj 2019

Ján

Smeti ďalej pribúdajú.
04. máj 2019

Ján

Ľahostajný prístup mesta a zároveň aj ich vizitka . Situácia sa nemení aj po množstve upozornení.
30. jún 2019

Ján

Priekopa je zarastená a smeti pribúdajú sú pod trávou.
14. júl 2019

Ján

Priestor je stále neupravený a ešte viacej zarastený . Smeti sú ukryté pod burinou.
01. august 2019

Antoan

Priestor je zanedbaný , nepokosený pod burinou je kopec smeti fľaše a iný odpad.
05. august 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý den,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
16. august 2019

Antoan

Priestor je zarastený a neudržiavaný medzi burinou a kríkmi je plno odpadkov a fliaš.
08. október 2019

Antoan

Priekopa je čím ďalej tým viac zarastená a smeti medzi trávou a kríkmi sú dobre zamaskované. Hanba mesta že od 11.august 2018 dodnes nebol nikto schopný tento priestor pokosiť a vyčistiť.
13. október 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne zaslaný samospráve.

S pozdravom

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
02. marec 2020

Anonymný užívateľ

Michalská-znečisťovanie-pôdy

Naozaj zlá vizitka pre Slovensko a hanba mesta!
Tento neporiadok je tu permanentne a turisti pri prechádzke po Michalskej len krútia hlavami. :-(
13. marec 2020

Erik M.

Michalská-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Dobrý deň,
v priestoroch priekopy na Michalskej ulici neustále pribúda odpad. Myslím si, že nemusím pripomínať, aké je toto miesto exponované a aký obraz súčasný stav zanecháva. Pôvodne som chcel písať aj o vizuálnom smogu, ktorý má na svedomí priľahlý nočný podnik, túto tému už ale otvorili iní a ja pevne dúfam, že kompetentní vo veci čím skôr zasiahnu.
Ďakujem
18. marec 2020

Ján

Tento neporiadok je tu už dva roky a bolo na to upozorňovaná už najmenej 10 x. Nikoho to však nezaujíma. Primátor p. Vallo ani starostka p. Aufrichtová si nevedia urobiť poriadok v meste. Ignorujú , že ich podriadený nedbajú na dodržiavanie čistoty a poriadku v meste. Nevedia zabezpečiť aby sa odstránili nedostatky na ktoré upozorňujeme v mnohých prípadoch 1 -2 roky a viac. Nasľubovali pred voľbami a akurát zvýšily dane za nehnuteľnosti a primátor aj svoj plat. Načo je nám takéto vedenie mesta , ktorá nevie zabezpečiť základné potreby ako je čistota a bežné opravy na ktoré sú sústavne upozorňovaný.
18. marec 2020

Ján

Prosím preposlať p. Vallovi a p. starostke Aufrichtovej.
22. marec 2020

Antoan

2 roky a 3 mesiace sú od podania podnetu a stále nie je vyčistený priestor pod mostom. Smeti pribúdajú. niekto trávu pokosil , ale smeti tam zostali. Kto má nastarosti tento priestor a neplní si svoje povinnosti ?
22. marec 2020

Antoan

Takto to vyzerá už 3 roky.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania