Smetisko na Považanovej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

V riešení
meno
Pavol J. 11. augusta 2018

Dobry den. Uz minimalne mesiac (ak nie dva) a stale pribudaju odpadky z rekonstrukcie bytov. Tak na vlastnu rekonstrukciu peniaze mame, ale na odvoz vlastnych smeti uz nie ? Zaujimava logika. Ludia, uvedomte si, ze spinite vlastne prostredie! Vam to nevadi ?

11. august 2018

Viliam

Veľkorozmerný odpad na ul. Považanova

Prosím mestskú časť o informovanie správcu bytového domu Považanova č. 2 o zabezpečenie čistoty okolo kontajnerového stojiska. Vopred ďakujem
13. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
príslušný správca bytového domu bol vyzvaný k tomu, aby odpad odstránil. Bohužiaľ mnohí obyvatelia si myslia že zber a likvidáciu tohto (objemného) odpadu zahŕňa poplatok za zber a likvidáciu zmesového komunálneho odpadu, ktorý platia hlavnému mestu, ale nie je tomu tak. O tento odpad sa musí postarať sám pôvodca odpadu alebo v tomto prípade správca bytového domu.

MB
MČ Bratislava-Dúbravka
20. august 2018

Viliam

Podnet je vyriešený - odpad bol odstránený (PS uvidíme dokedy to tak vydrží)
02. september 2018

Pavol J.

Ďakujem
24. máj 2019

Erika Karabáš

Dobrý deň, tento nevyužitý "prašiak" vraj patrí do správy MČ Dúbravka. Neustále sa tam zhromažďujú odpadky, ľudia majú pocit, že je to miesto na stavebný odpad a pod. Prosím o koncepnejšie riešenie situácie (nielen upratanîm). Nemôže MČ túto nevyužitú stavbu napr. zbúrať a urobiť tam 2 parkovacie miesta? (vždy tam aj tak parkujú autá). Ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania